ODWIEDZIŁO NAS

Dziś3
Wczoraj133
W tym tygodniu136
W tym miesiącu1302
All214458

VCNT - Visitorcounter

W POSZUKIWANIU WIOSNY

20 marca dzieci z I A SP wybrały się w poszukiwaniu upragnionej WIOSNY do Stajni Artystycznej w Marcinkowie. Dzień obfitował w mnóstwo atrakcji. Był wspaniałą okazją do przyswojenia wiadomości dotyczących roślin i zwierząt żyjących w zagrodzie, przyjrzenia się im z bliska, a także sprzyjał pokonywaniu własnych słabości. Pod czujnym okiem Pani Marzenki i Pana Jacka chętne dzieci spróbowały swoich sił podczas zajęć w siodle. Piękna pogoda dopisała i można było wypatrzeć wiele oznak wiosny. Na zakończenie poszukiwacze podsumowali swoją wyprawę przy ognisku, dziękując serdecznie Pani Marzence i Panu Jackowi za ciepłe przyjęcie i dzień pełen atrakcji . Wycieczka okazała się wspaniałą przygodą, a Pierwszoklasiści już czekają na następną. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyprawy.
I. Piekarska